Home

Anita haradinaj me kryq

Anita Haradinaj ka habitur të gjithë me imazhin e sapo publikuar, shkruan GazetaBlic . Në llogarinë e saj në rrjetin social 'Instagram', ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë portokalli të ndezur. Krahas fustanit, vëmendjen e merr edhe qaforja të cilën e mbanë. Në fund të kësaj qafore shihet një kryq i veshur i tëri me. Anita Haradinaj ishte një prej folëseve në Global Woman Summit në Londër, si gazetare dhe shembull i respektuar në shoqëri për brezat e rinj. Kështu shkruhet në profilin e saj në faqen zyrtare të samitit. Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ndau me dëgjuesit histori të grave të suksesshme të vendit të saj dhe për të kremtuar rastin, postoi këtë.

Komentuesit e 'bombardojnë' me komente Anita Haradinajn

 1. 50 pyetjet me Anita Haradinajn! Prive TV. Loading... Unsubscribe from Prive TV? Xing me Ermalin 97 - Ramush Haradinaj - Duration: 1:32:10. Ermal Mamaqi 1,060,609 views. 1:32:10. Mihrija, Naimi.
 2. 60 SEKONDA ANITA HARADINAJ Prive TV. Loading... Unsubscribe from Prive TV? Rudina - Anita dhe Lola Haradinaj, dy motrat qe jane martuar me dy vellezer! (05 tetor 2019) - Duration: 39:34. RTV.
 3. 1 Kafe me Labin 17,654 views 11:03 Ftesë në 5, Kiara & Liesa: Ja çmenduritë më të mëdha gjatë izolimit së bashku, 23 Mars 2020, Pjesa 4 - Duration: 17:52
 4. NJE HISTORI MBI ANITA HARADINAJ Prive TV. Loading... Unsubscribe from Prive TV? Pasdite ne TCH, Ramush dhe Anita Haradinaj, 19 Maj 2017, Pjesa 2 - Duration: 19:08. Top Channel Albania 46,629.
 5. Tema: Intervise me Ramush dhe Anita Haradinaj Te ftuar: Ramush Haradinaj, Anita Haradinaj Për herë të parë në një rrëfim personal bashkë Ramush dhe Anita Haradinaj. Jeta e tyre, politika.
 6. Anita Mucaj-Haradinaj mbanë në qafë një kryq, shkruan Reporteri.net. Më saktë, ajo në qafë mbanë rruaza me kryq, që për besimtarët katolik njihen si 'Rruzare' dhe përdoren për të kryer lutjet e krishtera. Anita Mucaj-Haradinaj, sikurse edhe bashkëshorti i saj Ramush Haradinaj, siç edhe dihet, vijnë nga familje myslimane.
 7. Anita Haradinaj ka habitur të gjithë me imazhin e sapo publikuar, shkruan GazetaBlicNë llogarinë e saj në rrjetin social 'Instagram', ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë portokalli të ndezur.Krahas fustanit, vëmendjen e merr edhe qaforja të cilën e mbanë. Në fund të kësaj qafore [

Kryqi në qafën e Anita Haradinajt çudit ndjekësit

 1. istri me bashkëshorten nisin ditën me aktivitete fizike . 1 Shpresa në.
 2. Profile von Personen mit dem Namen Anita Haradinaj anzeigen. Tritt Facebook bei, um dich mit Anita Haradinaj und anderen Personen, die du kennen..
 3. istrave shqiptarë, Anita Haradinaj dhe Linda Rama. Aderimi i ri. Anita Haradinaj i rregullon flokët te deputeti i AAK-së, Kaci Lleshi. Magazine . Anita nderohet në Londër, krye

Sot u mbajt Gjysmë maratona në Prishtinë, shkruan GazetaBlic. Aty morën pjesë një numër i njerëzve, po ashtu edhe kryeministri Haradinaj dhe bashkëshortja e tij Anita. Kjo e fundit, publikoi disa imazhet nga vend ngjarja. Anita, fotot i ndau me ndjekësit në 'Instagram', ku mori komente të shumta. Një ndjekës i ka shkruar: 'Organizone një [ Ramush Haradinaj [ɾamuʃ ˌhaɾaˈdiːnaj] (* 3. Juli 1968 in Gllogjan bei Dečani, SFR Jugoslawien) ist ein kosovarischer Politiker ().Während des Kosovokrieges war Haradinaj Unterkommandant der paramilitärischen Organisation UÇK.. Vom 9. September 2017 bis zum 19. Juli 2019 war er 3. Premierminister des Kosovo Anita Haradinaj, gruaja e kryeministrit Haradinaj, ka reaguar në lidhje me raportimin në disa media se bashkëshortit dhe asaj i është refuzuar viza amerikane. Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ka akuzuar mediat duke ju thënë se janë bërë si mediat serbe. Qy qy Kryeministrit me dy pasaporta me iu refuzu [

50 pyetjet me Anita Haradinajn! - YouTub

Anita Haradinaj: Nga kryeministri kërkoj liberalizim vizash Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, ishte e ftuar në Top Show ku foli për marrëdhënien e tyre në çift, momentet e arrestimit të Ramushit në Paris, për fëmijët, por jo vetëm Anita Haradinaj: Ramushi ka patur disa takime me bashkatdhetarët dhe mqs fëmijët ishin pushim vendosëm të bënim një pushim të vogël. Me fëmijët po udhëtonim bashkë. Kur vajti tek polici dorëzoi pasaportat, kaluam kontrollin, morëm valixhet. Dola nga aeroporti, po prisja por ai po vononte. E mora në telefon, nuk përgjigjej. Pastaj vetëm kur pash një polic që erdhi me.

Anita Haradinaj: Ja pse zgjodha Ramushin si burrin e jetës time, ndërkohë që tregon edhe se si Ramushi i ka propozuar asaj dashurinë Ju të gjithë e njihni bashkëshorten e Ramush Haradinajt, Anitën. Çifti Haradinaj janë martuar para shumë vitesh dhe kanë tre fëmijë. Ata janë njoftuar gjatë kohës sa Anita ishte gazetare kurse Ramushi kryetar i AAK-së. Nga takimet zyrtare nisi edhe lidhja mes tyre që u kurorëzua me martesë. Por para se të dashurohej me Anitën, [ Nuk i respektoj flliqtanat me mjekrra, ka thënë Haradinaj.Kjo deklaratë e tij kishte nxitur shumë reagime. Ai kishte deklaruar më pas se nuk është mysliman, është vetëm shqiptar dhe feja nuk është identiteti i tij i parë. Megjithatë, pavarësisht deklarimeve të tij, bashkëshortja Anita është paraqitur gjatë një ceremonie në Londër me një kryq të madh në gjoks.

60 SEKONDA ANITA HARADINAJ - YouTub

VP - Anita Haradinaj, si ma rrëmbeu zemrën Ramush

Video: Anita Haradinaj Archives - Ballkani

Anita Haradinaj poston fotografi ku mban kryqin në qafë

Ndjekësi i reagon ashpër Anita Haradinajt 'Organizone një

Gra që duan kryqin dhe rasti i Anita Haradinaj që u
 • Jobmesse köln 2019 aussteller.
 • Anorganische verbindungen.
 • Goldfische.
 • Aachener dom reliquien.
 • Boohoo rabattcode.
 • Conti 225 40 r18.
 • Gemeinsames sorgerecht datenschutz.
 • Wolfsbrigade ps4.
 • Ph wert teststreifen aquarium.
 • Lidl gewinnspiel bmw.
 • Galileo 15 männer mythen.
 • Drupal referenzen.
 • Strahlenhärtende klebstoffe.
 • Plattenladen berlin schöneberg.
 • Blasenspiegelung münster.
 • Insightx 2019.
 • Internetrecht buch.
 • Tragbares tv gerät.
 • Harley quinn film deutsch ganz.
 • Chip handyvertrag mit handy.
 • Lotti karotti thalia.
 • Garmin karte oman.
 • Brian fallon köln.
 • Decorated style architecture.
 • Ideen gestaltung fotobuch hochzeit.
 • Thomas von aquin frauen.
 • Sure felek.
 • Zitterpappel steckbrief.
 • Ich habe sehnsucht nach dir bedeutung.
 • Freiheitsgrade t verteilung.
 • Unser tägliches brot gib uns heute teller.
 • Zu viel eiweiß bluthochdruck.
 • Handy branding entfernen.
 • Babylonische tontafel jugend.
 • Ryan phillippe ava.
 • Epiduo forte gel preis.
 • Turbolader erklärung.
 • Appaloosa größe.
 • Gasanschluss hinter backofen.
 • Kreidler galactica 50 dd entdrosseln.
 • Php mail versenden ohne mailserver.